Реєстрація бізнесу

Як ви яхту назвете, так вона і попливе

Років 10 тому реєстрація підприємства являла собою епопею з численними візитами в місцеву адміністрацію, податкову інспекцію і міліцію, фонди соціального страхування, дозвільну систему… перелік інстанції можна продовжити.

Сьогодні процедура суттєво спростилася, хоча і суто технічною її також не назвеш. Кваліфікація юриста в цьому випадку проявляється, здебільшого, в якості підготовки установчих документів. Питання це не варто залишати поза увагою, позаяк передумови більшості корпоративних спорів закладаються саме на етапі складання установчих документів.

Крім того, не менш важливим є обрання правильної структури бізнесу, що передбачає і диверсифікацію ризиків, і ефективний захист активів.

Говорячи про реєстрацію підприємства, ми маємо на увазі не лише грамотне складання установчих документів і оформлення «під ключ» реєстраційної документації, але й необхідний обсяг консультацій, включаючи вибір структури, організаційно-правової форми, системи оподаткування, а також інші питання, пов’язані з організацією бізнесу.

Артем Хачатурян
 
 
Керівник практики:
Артем Хачатурян
партнер

Контакти