Владислав Хачатурян
 
 
Владислав Хачатурян
господарське право, кримінальне право, медиація
старший партнер, адвокат

Досвід

Майже 30 років роботи в юриспруденції. У народі кажуть: «Досвід приходить з роками». Я з цим згоден. Вже й не пам'ятаю, в скількох справах за свою професійну діяльність мені довелося брати участь. Та це й не потрібно. Адже діяльність будь-якого адвоката і юриста не обмежується тільки лише судовими справами. У нас ще багато іншої роботи, в тому числі і рутинної.

Про свою професію

Адвокат - це грамотний, дуже професійний і відповідальний юрист, в першу чергу, захисник. Тому не визнаю адвокатами тих, хто, забувши про цю основну функцію своєї професії, займається чимось іншим, наприклад, бере участь в рейдерських атаках.

Формула успішної справи

На моє переконання, досягнути успіху у справі можна лише, якщо ти вкладаєш у неї частинку своєї душі. Недостатньо одних знань законодавства та гарного володіння матеріалами справи.

Авторитет в  адвокатській діяльності

Ще в університеті я дуже любив кримінальне право і процес, тому вибрав судово-прокурорсько-слідчу спеціалізацію. Але життя розпорядилося інакше. Більшу частину своєї професійної діяльності я присвятив арбітражним/господарським справам. І все ж мені не раз доводилося брати участь у кримінальних процесах. В пам'яті чітко зафіксувалася моя перша кримінальна справа. Процес був гучним і мав величезний суспільний резонанс. У справі 17 підзахисних, 12 адвокатів, серед яких був і я. Без тіні сумніву в успіху я дав згоду на захист одразу 5-ти підзахисних. Уже зараз розумію, що це був дуже сміливий крок. Але тоді, в далекому 1996 році, я не думав, що можу не впоратися з покладеними на мене обов'язками і не виправдати очікування моїх підзахисних і їх родичів. З іншого боку, у мене і у них не було вибору. Моїми підзахисними виявилися "кавказькі гастролери" і від них відмовилися інші адвокати через неплатоспроможність. Повинен сказати, що в цій справі замість матеріальної винагороди я отримав колосальний досвід і величезне моральне задоволення від виконаної роботи і отриманого результату. Після закінчення процесу мені тиснули руку і вітали з успіхом мої імениті колеги, які брали участь у процесі. Чимало приємних слів я почув і від сторони обвинувачення - прокурора Генеральної прокуратури України з приводу доброго володіння матеріалами більш ніж 30-ти томної справи, а також від складу суду, який виносив вирок, з приводу професійного відношення до судового процесу. Ніхто і не здогадався тоді, що це моя перша кримінальна справа. Чутки про мій успіх поширилися моїми ж колегами швидше, ніж я очікував. З цього моменту я став впізнаваний і затребуваний.

У вільний час

Люблю грати в бадмінтон, тренувати свої уміння у каліграфії. Дуже люблю природу і запам'ятовуються пейзажі. Якщо доля буде до мене прихильна, то може бути навчуся переносити її красу на папір і полотно.

Контакти