Артем Хачатурян
 
 
Артем Хачатурян
корпоративне право, реєстрація та ліквідація бізнесу
партнер

Досвід

За 8 років роботи доводилося зіткнутися з безліччю проблем, кожна з яких була по-своєму цікава, а іноді і важка. Кожне рішення - це безцінний досвід, який дає можливість рости професійно. До будь-якого питання я підходжу з максимальною самовіддачею. І завжди вважав, що рівень фахівця визначається не тільки і не стільки кількістю виконуваної ним роботи, але перш за все якістю, умінням домогтися потрібного результату. Це мій принцип: я несу відповідальність за свою роботу і дорожу своєю репутацією.

Про свою професію

Адвокат – як німецька машина. Ті ж критерії: надійність та гарантія. Переконаний, що в українському суспільстві, як і в західних країнах, повинна отримати широке розповсюдження практика сімейних адвокатів (як і сімейних лікарів).

Авторитет в адвокатській діяльності

Головним авторитетом для мене і в професії, і в житті є мій батько. З малих років він був для мене і порадником, і другом, і прикладом, а тепер став ще й партнером.

Формула успішної справи

В адвокатській практиці, як і в будь-якій іншій справі важливим є правильний настрій. Страхи найбільше заважають прийти до перемоги, тому я завжди впевнений у тому, що доб'юся потрібного результату. І до сих пір мені це вдавалося.

У вільний час

Із задоволенням проводжу час на тенісних кортах. Для мене теніс – не просто гра, а невід’ємна частина мого життя. Окрім спортивних навантажень, теніс дає мені позитивні емоції, і знайомства з багатьма цікавими людьми. Особливо цікаві турніри, на котрих є і справжні зірки. Окрім тенісу, активно займаюсь й іншими видами спорту. А також: природа, поїздки за місто, подорожі. З кожним роком все більше розумію: життя коротке, кожен день – унікальний, і провести його треба насичено і з максимальною користю.

Контакти